Ο επικεφαλής της δημοτικής παράταξης «Ελληνική Αυγή για την Αθήνα» Ηλίας Κασιδιάρης στράφηκε με αγοραίες εκφράσεις κατά των παρατάξεων που στηρίζουν το ψήφισμα λέγοντάς τους: «Βγάλετε τον σκασμό ξεφτιλισμένοι. Σαβούρες, ελεεινοί και τρισάθλιοι».
![](https://4.bp.blogspot.com/-devH8RB2LVc/WvM_zyaqMaI/AAAAAAAHw-4/1R3rqJLQ5j8fNWwgWl_BLVDdooNsUaQ1ACLcBGAs/s400/2018-05-09_211338.png)
Και ανέφερε ότι «θα στραφούμε νομικά εναντίον όλων όσων στηρίζουν αυτή την αθλιότητα».
Ο δήμαρχος Αθηναίων Κώστας Μπακογιάννης απάντησε: «Τιμή μου και νομίζω τιμή όλων μας, να στραφεί εναντίον μας νομικά η Χρυσή Αυγή για ένα τέτοιο ψήφισμα».
ΕΝΙΚΟΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου