Λάθρο και φυσικά όλη τοπική του ΣΥΡΙΖΑ.. Ξεχνάτε ποιοί άνοιξαν τα σύνορα , ξεχνάτε ποιοί γέμισαν με λάθρο τα νησιά μας , ξεχνάτε ποιοί παρέδωσαν τα κλειδιά των νησιών μας στην Υπάτη και στις ΜΚΟ, ξεχνάτε τις εκατοντάδες διώξεις εναντίον συμπολιτών μας και ιδίως μέλλων των Ελεύθερων Πολιτών Αλλά δυστυχώς η νέα κυβέρνηση με τις επιλογές κάποιον στελεχών της σας έδωσαν πλήρη ασυλία Ο κόσμος δεν ξεχνάει όμως.....
ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ τό 'ΠΛΑΚΑΤ' των ..."φουκαριάριδων" ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ στήν πολύπαθη ΛΕΣΒΟ μας;
«we will destroy the island»…..
<Θα καταστρέψουμε το νησί >….!!!
https://www.facebook.com/
![](https://1.bp.blogspot.com/-69q-sg3rMN0/Xzy-Oo5NVQI/AAAAAAAIzuQ/HpAllf50bbQjMjiL9hrxBT2DJ2HIl6ZygCLcBGAsYHQ/s640/2020-08-19_081727.png)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου