αλλοδαπών μουσουλμάνων εγγράφηκαν στο νηπιαγωγείο, με εντολή της κυβέρνησης.
Την ίδια στιγμή ανακοινώθηκε ότι οι νέες «κλειστές» Δομές Φιλοξενίας, δεν θα είναι και τόσο «κλειστές»: Θα βγαίνουν όλοι οι φιλοξενούμενοι αλλοδαποί εκτός από... αυτούς που έχουν παραβατική συμπεριφορά (οι οποίοι όμως θα έπρεπε να είναι στην φυλακή αν έχουν παραβατική συμπεριφορά και όχι σε «Δομή Φιλοξενίας»).
![](https://4.bp.blogspot.com/-devH8RB2LVc/WvM_zyaqMaI/AAAAAAAHw-4/1R3rqJLQ5j8fNWwgWl_BLVDdooNsUaQ1ACLcBGAs/s400/2018-05-09_211338.png)
Επίσης θα έχουν κάρτες εισόδου και εξόδου από τους νέους καταυλισμούς όλοι οι διαμένοντες στον καταυλισμό. Κατά τα λοιπά θα είναι «κλειστές»...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου